Chůva v mateřské škole

  • Kladno

Pracovní místo ( Chůva v mateřské škole ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Soukromá mateřská škola přijme do svého týmu novou posilu na pozici chůva v mateřské škole. Požadujeme:
velký zájem pracovat s dětmi od 2 do 3 let, kreativní přístup, flexibilitu, příjemné vystupování, orientaci v Microsoft Office (Word, Excel), čistý TR.
Požadované vzdělání: zdravotní sestra, zdrav. asistent, sociálně správní, profesionální chůva. Nabízíme:
zajímavou práci s malým kolektivem dětí, kvalitně vybavené prostředí
Pracovní doba: 8:00- 16:00 pondělí - pátek.

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na email: lenka.koubova@msduhovysvet.cz

Místo práce: MŠ a ZŠ Duhový svět, s.r.o., Bendlova 2168 Kladno, nástup dle dohody.
Volné místo chůva v mateřské škole pro lokalitu Kladno.