Obchodník

  • Blansko

Pracovní místo ( Obchodník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Polygrafická společnost se sídlem v Blansku zabývající se tiskem a knihařským zpracováním hledá obchodníka pro aktivní oslovení nových zákazníků a samostatné řízení obchodních případů.
Náplň práce
•Komunikace se zákazníky
•Tvorba cenových nabídek
•Prezentace produktů
Požadujeme
•Min.SŠ vzdělání (s maturitou)
•Obchodní a vyjednávací schopnosti
•Proaktivní přístup a ochota učit se novým věcem
•Praxe v oboru polygrafie výhodou
•Časová flexibilita, cílevědomost, důslednost, samostatnost
•Znalost PC (Word, Excel)
•Řidičský průkaz sk. B
•Trestní bezúhonnost
Nabízíme
•Práci na plný úvazek v menším pracovním kolektivu
•Prostor pro seberealizaci
•Motivující finanční ohodnocení na základě dosažených výsledků (provize z realizovaných obchodních případů)
•Komplexní zaškolení na firemní produkty a obchodní systém
•Nástup dle dohody
V případě Vašeho zájmu nám zašlete strukturovaný životopis a průvodní dopis na email vybihalova@novatisk.cz
Volné místo obchodník pro lokalitu Blansko.