ergoterapeuti v oboru zdravotnictví

  • Havířov

Pracovní místo ( ergoterapeuti v oboru zdravotnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- vzdělání VOŠ nebo VŠ v oboru ergoterapeut dle § 7 zákona č. 96/2004 Sb.
- trestní bezúhonnost
- dobré komunikační schopnosti, flexibilitu
- pozitivní vztah k lidem, aktivní přístup, samostatnost
- schopnost pracovat v týmu
- odpovědný přístup k plnění pracovních úkolů
Nabízíme:
- práci v kolektivu odborně profilované organizace
- příjemné pracovní prostředí
- stabilní zaměstnání s ohodnocením odpovídajícím dané pracovní pozici
- plný pracovní úvazek

Platové podmínky: dle Nařízení vlády č. 564/2006 Sb., příloha č. 3, o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
- 10. platová třída dle kvalifikace od 21300,- Kč v závislosti na délce praxe

Bližší informace podá: Ing. Milena Maroszová, telefon 599 505 332
Nabídky s profesním životopisem zasílejte listovní poštou na výše uvedenou adresu nebo v elektronické podobě na adresu: ekonom@ssmh-havirov.cz
Volné místo ergoterapeuti v oboru zdravotnictví pro lokalitu Havířov.