Programátor informačního systému K2

  • Chrudim

Pracovní místo ( Programátor informačního systému K2 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim - Školní náměstní 14
NÁPLŇ PRÁCE: budete pracovat na vývoji našeho interního informačního systému K2, konkrétně: vaším cílem bude zanalyzovat požadavky od interních uživatelů a implementovat je do IS (jsou různorodé, což zaručuje, že nepůjde o stereotyp), testování a odlaďování aplikace, programování UI, jde o týmovou práci, budete mít u sebe ještě dva parťáky z oboru.
POŽADAVKY: dobrá znalost vývojového prostředí Delphi, Pascal, znalost MS SQL, kreativita a ochota učit se nové věci, schopnost týmové spolupráce, analytické myšlení a zodpovědnost
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: zaměstnání v rychle rostoucí, stabilní společnosti, firemní benefity (stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, relax days),VIP nákupy v našich eshopech, odpovídající finanční ohodnocení, přátelské prostředí, pružná pracovní doba
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Volné místo programátor informačního systému k2 pro lokalitu Chrudim.