Generali Pojišťovna a.s. POJIŠŤOVACÍ PORADCE/PORADKYNĚ

POJIŠŤOVACÍ PORADCE/PORADKYNĚ

Odeslat

Pracovní náplň
Očekáváme:
- min. SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy
- obchodního ducha
- cit pro komunikaci s klientem
- chuť růst
- reprezentativní a příjemné vystupování
- práce na PC (Word, Excel, Outlook)
Na co se můžete těšit:
- finanční odměna a podpora v začátcích
- bohatý benefitní systém (soutěže, zájezdy, rostoucí bonusy apod.)
- flexibilní pracovní doba
- podpora manažera
- bezplatný a propracovaný vzdělávací systém
- zázemí oblastní kanceláře
- příjemné pracovní prostředí a přátelské vedení
- možnost osobního a kariérního růstu
Hlásit se osobně, popř. e-mailem nebo telefonicky.
Volné místo pojišťovací poradce/poradkyně pro lokalitu Liberec.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POJIŠŤOVACÍ PORADCE/PORADKYNĚ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Generali Pojišťovna a.s.
Ulice: nám. Sokolovské 308
Město: Liberec
PSČ: 460 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslav Volešák
E-mail: Jaroslav Volešák
Telefon: +420 721 237 272

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Generali Pojišťovna a.s.