LEVEL Hlinsko, spol. s r.o.

Vedoucí výroby plastových a hliníkových výrobků

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Nádražní 132, 539 01 Hlinsko.
POŽADAVKY: SPŠ strojní nebo VŠ, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC, řídící a organizační schopnosti.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky.
Profesní životopis zasílejte na výše uvedenou e-mailovou adresu.
Volné místo vedoucí výroby plastových a hliníkových výrobků pro lokalitu Hlinsko.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vedoucí výroby plastových a hliníkových výrobků

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Management, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: LEVEL Hlinsko, spol. s r.o.
Ulice: Nádražní 132
Město: Hlinsko
PSČ: 539 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Josková
E-mail: level-hlinsko@levelhlinsko.cz
Telefon: +420 469 326 303

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LEVEL Hlinsko, spol. s r.o.