Test Engineer

  • Brno

Pracovní místo ( Test Engineer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Testování rackových systémů na platformě OCP
Kontrola testovacího programu před jeho implementací
Zajišťuje kvalitu produktů vývojem a údržbou testů
Vyšetřuje příčiny problémů během testování
Instalace a údržba testovacích serverů
Zodpovídá za síťové nastavení
Shromažďuje a analyzuje data z výroby s kvality
Udržuje, upravuje a kalibruje zkušební zařízení pro oddělení výroby a kvality
Školí zaměstnanace na pozici Test Engineer Junior a Repair Technician
Denní komunikace s Mexikem a Taiwanem

Požadujeme:
Bakalářské vzdělání technického směru v průmyslovém inženýrství
Zkušenosti s testováním rackových systémů na platformě OCP standardů
Plynulá znalost španělského jazyka - denní komunikace s Mexikem
Komunikativní znalost AJ (alespoň B2)
Pokročilá znalost MS Office
Znalost nejméně dvou skriptovacích jazyků
Perfektní znalost systémů Windows a Linux

Zaměstnanecké výhody:
25 dnů dovolené, stravenky

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo test engineer pro lokalitu Brno.