SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE -TERENNÍ PRACOVNÍK/-CE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE -TERENNÍ PRACOVNÍK/-CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP plný nebo zkrácený (dle domluvy) na dobu určitou s možností prodloužení pracovní smlouvy; nástup od 1.2.2018 nebo dle domluvy
- Náplň práce: dojíždí za klienty do jejich domácností (pracuje v domluvených okresech Královéhradeckého kraje), pomáhá klientům řešit problémy, které se týkají nejčastěji financí, hledání zaměstnání, bydlení a dluhů, sporů, komunikací s úřady a návaznou sítí služeb, doprovází klienty na úřady a další instituce dle potřeby, pomáhá jim řešit jejich životní situaci, mapuje lokality, které jsou ohroženy výskytem sociálně patologických jevů
- Požadujeme: vzdělání dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách - VOŠ, VŠ v oblasti sociální práce, které je ukončené či započaté min. ve 2. ročníku, nebo kurz pracovníka v sociálních službách, anebo chuť si tento kurz doplnit, bezúhonnost, empatický a pozitivní přístup k cílové skupině, ochotu cestovat, schopnost pracovat samostatně i v týmu
- Nabízíme: práci na zkrácený i plný úvazek dle domluvy, mzdu 18 000 - 20 000 Kč při plném úvazku, možnost navýšení, flexibilní pracovní dobu, možnost využívat práci z domu, pravidelné supervize, intervize a příležitost dále se vzdělávat, k dispozici pracovní telefon s neomezeným paušálem, práci v kolektivu přátelských, energických lidí
- Své strukturované životopisy posílejte na email: novakova.aufori@gmail.com
Volné místo sociální pracovník/-ice -terenní pracovník/-ce pro lokalitu Hradec Králové.