Obchodní zástupce

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Obchodní zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
Firma se zabývá poradenskou a projekční činností vedoucí k úsporám energie, kompletní dodávkou systémů obnovitelných zdrojů energie na klíč. Od úvodního návrhu, přes zajištění projekční činnosti, získání a administraci dotací až po vlastní realizace projektů a jejich následný servis.
POŽADUJEME: ŘP sk. B, základní znalost AJ (komunikativní výhodou). Technické, obchodní vzdělání. Praxe na pozici obchodního zástupce, nejlépe z oboru obnovitelných zdrojů energie, úspory energií. Schopnost samostatného uvažování a jednání.
NÁPLŇ PRÁCE: Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí, získávání zakázek. Pravidelný reporting vedení společnosti. Sledování konkurence a trhu. Péče o stávající klienty.
NABÍZÍME: Vysoká míra flexibility a kreativity, možnost seberealizace. Zajímavá a různorodá práce v menším kolektivu. Služební automobil, telefon a počítač.
Odměny na základě výsledků až 50.000 Kč. Nástup možný ihned.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 8-16 hod. na čísle 601 567 384, životopis zašlete e-mailem: radim.paluska@gmail.com
ov. 9.4.
Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Valašské Meziříčí.