Obchodní referent/ka

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Obchodní referent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Obchodní referent zajišťuje:
Dílčí odborné práce na úseku obchodní agendy firmy.
Připravuje podklady pro obchodní jednání, pro uzavírání smluv, pro vymáhání pohledávek. Zajišťuje realizaci zakázek včetně jejich evidence, analýzy trhu, obchodní statistiky. Stará se o evidenci jednotlivých zákazníků podle typu zakázek, sídla a způsobu placení. Udržuje a rozvíjí dobré obchodní vztahy se zákazníky, podporuje zákazníky a řeší jejich potřeby. Ŕeší související administrativu.
Reprezentuje firmu na prezentačních a prodejních akcích.
Požadavky: samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita, ŘP Sk. B, příp. C, znalost práce na PC, (World, Excel, Powerpoint - výhodou), výpis z rejstříku trestů.
Proběhne výběrové řízení, které bude uzavřeno dne 31.12.2017.
Benefity: firemní telefon, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, 13+14 plat.
Vhodné i pro absolventy.
První kontakt emailem!
Volné místo obchodní referent/ka pro lokalitu Česká Lípa.