Domov sociálních služeb Slatiňany

Kuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: DSS Slatiňany, Klášterní 795
Nástup možný ihned! Pracovní smlouva nejdříve na 1 rok, poté prodloužení na dobu neurčitou.
POŽADAVKY: ŘP sk. B, základní znalost práce na PC, manuální zručnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, spolehlivost, svědomitost. Platný zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění a další plnění z FKSP.
První kontakt prosím učiňte na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo v DSS Slatiňany. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Slatiňany.

Požadavky
Práce s PC - základní dovednosti PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Jiné - zdravotní průkaz

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Domov sociálních služeb Slatiňany
Ulice: Klášterní 795
Město: Slatiňany
PSČ: 538 21

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miroslava Pilařová
E-mail: posta@dss.cz
Telefon: +420 469 681 461

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Domov sociálních služeb Slatiňany