Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Kuchař/ka

Pracovní místo ( Kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: DSS Slatiňany, Klášterní 795
Nástup možný ihned! Pracovní smlouva nejdříve na 1 rok, poté prodloužení na dobu neurčitou.
POŽADAVKY: ŘP sk. B, základní znalost práce na PC, manuální zručnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, spolehlivost, svědomitost. Platný zdravotní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Uklízeč/ka Místo výkonu práce Pardubice a okolí Pracovní doba: 06.00 - 18.00 hodin denně (podle zaměstnanců na party) Pracovní činnosti: - zametání, vysávání, mytí a leštění podlah, nábytku a jiných předmětů v budovách - stlaní postelí, úklid koupelen, ...
HRYJOM - družstvo Pardubice, Inzerováno včera

Pomocná síla do kuchyně Místo výkonu práce: Pradubice Nástup možný IHNED. Nabízíme: podnikové stravování, malý přátelský kolektiv První kontakt: - telefonicky na čísle 602 626 694 - PO-PÁ 8:00 - 17:00 hodin - emailem na adrese pardubice.nadrazi@seznam.cz - osobně Volné ...
MARDA s.r.o. Pardubice, Inzerováno včera

Kuchař/ka Kontakt telefonicky nebo osobně po předchozí domluvě. - vyučení nebo praxe v oboru. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Rychnov nad Kněžnou.
Panel Rychnov s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit