Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Kuchař/ka

Pracovní místo ( Kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: DSS Slatiňany, Klášterní 795
Nástup možný ihned! Pracovní smlouva nejdříve na 1 rok, poté prodloužení na dobu neurčitou.
POŽADAVKY: ŘP sk. B, základní znalost práce na PC, manuální zručnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, spolehlivost, svědomitost. Platný zdravotní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Řezníci a uzenáři Společnost Novák maso - uzeniny s. r. o. přijme na novou pobočku v ulici Tyršova, Vamberk (v objektu Penny Marketu) nové zaměstnance na pozici ŘEZNÍK. Kontaktní osoba: Miluše Kellerová, Tel.:725 263 697, e-mail: prace@novak-mu.cz Náplň práce: • ...
NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. Vamberk, Inzerováno včera

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ Kontakt telefonicky, osobně nebo e-mailem info@hotel-praha-potstejn.cz. - možnost HPP nebo DPP /dle dohody/ - v případě HPP možnost ubytování. Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Potštejn.
Hotel Praha FourM s.r.o. Potštejn, Inzerováno včera

Kuchař/kuchařka První kontakt: telefonicky: Martin Šmejkal, Tomáš Hynek, tel.: 774 022 822, 321 622 932 e-mail: info@pizzeriamalechov.cz osobně: Pizzeria Malechov, Prokopa Velikého 112, Český Brod, od 11 do 23 hod. Pracovní doba: v rozpětí 10 - 22 ...
Jan Chaloupka Český Brod, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit