PORADCE PRO ZPROSTŘEDKOVÁNÍ, PRACOVNÍK EVIDENCE A PODPOR V NEZAMĚSTNANOSTI

  • Turnov

Pracovní místo ( PORADCE PRO ZPROSTŘEDKOVÁNÍ, PRACOVNÍK EVIDENCE A PODPOR V NEZAMĚSTNANOSTI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní náplň činnosti:
-evidování uchazečů o zaměstnání, ukončování evidence, sankční vyřazení
-poradenská činnost pro uchazeče o zaměstnání - pracovní uplatnění, rekvalifikace, APZ
-zajišťování agendy přiznávání, nepřiznávání, výplaty, odejmutí, zastavení nebo vrácení podpory v nezaměstnanosti (úkony podle z. č. 500/2004 Sb., správní řád)
-úzká spolupráce s ostatními agendami, zejména hmotná nouze

Kvalifikační a další požadavky:
-min. střední vzdělání zakončené maturitou
-dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
-znalost správního řádu výhodou
-komunikační dovednosti
-schopnost týmové práce
-samostatnost, spolehlivost
¨-odolnost vůči stresu, schopnost pracovat v zátěži
-svéprávnost, bezúhonnost
-dobrý zdravotní stav

Pracovní podmínky:
-platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
-plný pracovní úvazek
-pružná pracovní doba
-předpokládaný nástup 1.1.2018
-pracovní poměr na dobu určitou, po dobu mateřské a rodičovské dovolené

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, motivační dopis a strukturovaný životopis, nejpozději do 11.12.2017 včetně na e-mailovou adresu: alice.rehakova@sm.mpsv.cz

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.
Volné místo poradce pro zprostředkování, pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti pro lokalitu Turnov.