Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

AUTOMECHANICI SE ZAMĚŘENÍM NA LPG

Pracovní místo ( AUTOMECHANICI SE ZAMĚŘENÍM NA LPG ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Osobní kontakt po tel. domluvě pan Erva tel.: 603 844 184. Vhodné i pro absolventy - nabízíme zaučení. Požadavky: vyučení není podmínkou, praxe výhodou, vyučení v příbuzném oboru také vítáno. Náplň práce: běžné opravy vozidel a zaměření na LPG. PD: Po-Pá 8:00-16:30 hod. - dle domluvy. Pracoviště: ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

OPRAVÁŘ NÁKLADNÍCH VOZIDEL A ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY - Žďár n.S. Řidičský průkaz sk. c; zdravotní způsobilost;praxe výhodou, 2 roky praxe výhodou. Bez praxe zaučíme. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: rosecky@jihlavsko.com Volné místo opravář nákladních vozidel a zemědělské techniky - ...
Auto Rosecký s.r.o. Žďár nad Sázavou, Inzerováno před 2 dny

FYZIOTERAPEUT/KA - Nové Město na Moravě MOŽNO I JAKO STUDENTSKÁ BRIGÁDA TĚCH, KTEŘÍ OBOR STUDUJÍ. vzdělání v oboru fyzioterapie První kontakt možný emailem, telefonicky nebo osobně od 10,00 - 12,00 Volné místo fyzioterapeut/ka - nové město na moravě pro lokalitu Nové Město na Moravě.
Bohumila Justová Nové Město na Moravě, Inzerováno před 2 dny

Dělníci v oblasti výstavby budov První kontakt telefonicky ČT + PÁ 11-13 hod.! Požadujeme dobrý zdravotní stav. Fyzicky namáhavá práce. Práce ve výškách. Místo výkonu práce: BRNO souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Volné místo dělníci v oblasti výstavby budov pro ...
STEVAN, družstvo Brno, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit