Logista zásobování

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Logista zásobování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POPIS PRÁCE :
? Nákup a kontrola dodání dílů pro výrobu na základě výrobního plánu
? Řízení objednávek nakupovaných komponentů a sledování dodávek v požadovaném množství a termínu
? Řízení výrobního plánu externích center a následně kontrola dodání dílů pro výrobu na základě výrobního plánu
? Kontakt s dodavatelem, řešení dodávek
? Podpora hodnocení dodavatelů
? Řízení zásob nakupovaných dílů na skladě a v externích centrech (množství, umístnění, pořádek a čistota atd.)
? Řízení FIFO
? Komunikace se specializovanými útvary závodu a s centrálou
? Zadávání a kontrola dat pro pravidelný měsíční reporting

POŽADAVKY :
? VŠ/SŠ ekonomického směru
? Praxe v oboru min. 2 roky
? MS OFFICE – výborná znalost aplikace EXCEL
? Analytické a operativní myšlení.
? Důslednost, spolehlivost
? Komunikativní znalost angličtiny
? Aktivní přístup

NABÍZÍME:
? Profesní a osobní růst v renomované a stabilní mezinárodní společnosti
? Motivující platové ohodnocení
? Flexibilní pracovní dobu
? 5 týdnů dovolené
? Profesní a jazykové kurzy
? Řada dalších benefitů
Volné místo logista zásobování pro lokalitu Jablonec nad Nisou.