Ing. et Bc. Lenka Štichauerová

LEKTOR/KA kurzu Manažer

Odeslat

Pracovní náplň
Výuka manažerských dovedností bude v rozsahu celkem 12 dnů. Školení bude v následujících oblastech: leader-manažer-coach, manažer a práce s informacemi, komunikace, lean management, organizace provozu, personalistika, metody ekonomických rozborů, projektové řízení. Možnost hlásit se na jednotlivá témata. Termíny školení jsou v jednání.
Odměna je 4000 Kč za den školení (8 hodin).VŠ vzdělání lektora je podmínkou. V případě zájmu pošlete, prosím, životopis na vzdelavani@vzdelavanimetis.eu. Do předmětu e-mailu uveďte Manažerský kurz - Liberec.
Volné místo lektor/ka kurzu manažer pro lokalitu Liberec.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: LEKTOR/KA kurzu Manažer

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství, Služby zákazníkům
Pozici nabízí: Ing. et Bc. Lenka Štichauerová
Ulice: Gutenbergova 126
Město: Liberec
PSČ: 460 05

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Radek Kahánek
E-mail: hr@vzdelavanimetis.eu
Telefon: +420 604 500 052

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. et Bc. Lenka Štichauerová