Správce linux serverů - Velké Meziříčí

  • Velké Meziříčí

Pracovní místo ( Správce linux serverů - Velké Meziříčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*Správce Linux serverů
Patnáct let XART vytváříme weby a online aplikace pro řadu zajímavých zákazníků nejen z Vysočiny.
Provozujeme vlastní CLOUDOVÉ řešení na kterém poskytujeme služby s garancí SLA 99,99 stovkám klientů. Zabýváme se vývojem vlastního redakčního systému a provozujeme webové systémy, které jsme pro naše klienty naprogramovali na zelené louce.
Do našeho týmu hledáme schopného a zkušeného administrátora Linux serverů. Stěhujeme se do nových prostor a nabízíme ti zbrusu novou židli v dobře zařízené kanceláři (2 minuty od D1, 25 minut od Třebíče, Jihlavy a Žďáru nad Sázavou).
Co po tobě budeme chtít?
instalace, údržba, aktualizace - Linux, Apache, MySQL, PHP, virtualizace
správa HW, SW, testování, péče o storage
spolupráce s programátory a dalšími techniky
základní programování (bash, PHP či Java)
uživatelká podpora zákazníkům (e-mailem, telefonem)
vývoj a údržba topologie sítě
zálohování, archivace
Co bys měl umět?
SŠ/VŠ vzdělání technického směru
výborná znalost Linuxu, preferované distribuce Debian, RHEL, CentOS
znalost správy Apache, MySQL, PHP
základní znalosti programování (např. bash, PHP, Java) výhodou
dokonalá znalost sítí (TCP/IP, DNS)
práci na plný pracovní úvazek (práci není možné vykonávat externě ani částečně)
Výhodou
zkušenosti s provozováním webhostingových služeb či virtuálních serverů na OS Linux
pokročilé znalosti Linuxu - clusterování, konfigurace IPv6, iptables, bind, OpenVPN, Postfix
pokročilé znalosti IP sítí - routery, routování a protokoly (BGP, OSPF), SAN, NAS, VPN
VŠ v oboru IT
Co ti můžeme nabídnout
Vzrušující