PRACOVNÍK/-CE MONTÁŽE

  • Lázně Bělohrad

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/-CE MONTÁŽE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍK/-CE MONTÁŽE - pracoviště Lázně Bělohrad.
V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: l.hatlova@deprag.cz, případně zanechte na vrátnici nebo volejte od 6.00-14-00 hod na tel.: 493771557 L.Hátlová.

Požadujeme vyučení v oboru obráběč kovů, případně v jiném strojírenském oboru, pečlivost, manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu, čtení technické dokumentace.
Jedná se o montáž pneumatického nářadí.
Nabízíme podnikové stravování, stravenky, dovolenou navíc, masáže, roční bonus, placené jazykové a odborné vzdělání, zázemí stabilní české společnosti, ordinace závodního lékaře, finanční ohodnocení dle náročnosti pozice, pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností následného prodloužení až na dobu neurčitou.
Volné místo pracovník/-ce montáže pro lokalitu Lázně Bělohrad.