NÁKUPČÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( NÁKUPČÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁKUPČÍ
- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný od 2. 1. 2018
- Náplň práce: příprava reportů, stav skladových zásob, správnost dat v informačním systému, vytváření úspor, podíl na vývoji nových materiálů, vztah s dodavateli a interními zákazníky, včasná dodávka materiálu pro výrobu v požadovaném množství a kvalitě, správně zaslaná objednávka materiálu dodavateli
- Požadujeme: komunikativní znalost německého a anglického jazyka (ústně i písemně), uživatelskou znalost MS Office (především Excel), schopnost pracovat v týmu, analytické a organizační schopnosti, pečlivost a proaktivnost
- Nabízíme: možnost podílet se na projektech s mezinárodním přesahem, možnost odborného růstu, další vzdělávání, pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a další
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem. Kontaktní osoba: Glozová Lucie, e-mail: Lucie.Glozova@kingspan.com
Volné místo nákupčí pro lokalitu Hradec Králové.