Dluhový a kariérní poradce

  • Kraslice

Pracovní místo ( Dluhový a kariérní poradce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazeče:
- e-mailem: lenka.doleckova@clovekvtisni.cz

Náplní práce je terénní práce, dluhové poradenství, pracovní a kariérní poradenství v sociálně vyloučených nebo sociálním vyloučením ohrožených lokalitách na Sokolovsku, především v Kraslicích.

Požadujeme:
- SŠ/ Vyšší odborné vzdělání, nebo VŠ vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci a příbuzných oborech
- orientaci v sociálně právní oblasti, v dluhové problematice
- schopnost pracovat v týmu
- ochotu k dalšímu vzdělávání
- trestní bezúhonnost
- uživatelskou znalost práce na PC
- ŘP vítáme

Nabízíme:
- práci na celý úvazek
- práci v profesionálním týmu za adekvátní finanční ohodnocení
- možnost podílet se na rozvoji unikátní sociální služby v oblasti sociální integrace
- možnost seberealizace v renomované organizaci
- průběžnou supervizi
- další vzdělávání
- dovolená 5 týdnů

Upřesňující informace:
Svůj strukturovaný životopis, motivační dopis(v rozsahu 1 normostrany podmínkou) a případné dotazy zasílejte do 15. 12. 2017 na emailovou adresu: lenka.doleckova@clovekvtisni.cz

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, který se uskuteční v Sokolově, Gagarinova 1934 nebo v Karlových Varech, Blahoslavova 5/18 v prostorách pobočky společnosti. Termín bude upřesněn.

Více informací o organizace a jejích službách můžete nalézt na webové adrese

Pracovní doba od 8:00 do 16:30 hodin.

Místo výkonu práce: Kraslice
Volné místo dluhový a kariérní poradce pro lokalitu Kraslice.