SPRÁVA DOMŮ s.r.o.

MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: SŠ s maturitou ekonomického směru, praxe v oboru podmínkou, znalost práce na PC.
Mzda bude upřesněna dle zkušeností a praxe při osobním pohovoru, nástup od ledna 2018.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na email: ekonom@sdcb.cz
Volné místo mzdový/á účetní pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: SPRÁVA DOMŮ s.r.o.
Ulice: Čéčova 2248
Město: České Budějovice
PSČ: 370 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Zdeňka Ferjančičová
E-mail: Ing. Zdeňka Ferjančičová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SPRÁVA DOMŮ s.r.o.