Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

Pracovní místo ( MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: SŠ s maturitou ekonomického směru, praxe v oboru podmínkou, znalost práce na PC.
Mzda bude upřesněna dle zkušeností a praxe při osobním pohovoru.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na email: ekonomatsdcb.cz
Volné místo mzdový/á účetní pro lokalitu České Budějovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

ŘIDIČ/SKLADNÍK POŽADUJEME: vyučení, řidičský průkaz sk. C + profesní průkaz, praxe v oboru min. 1 rok VÝHODOU: osvědčení na VZV, jeřábnické a vazačské zkoušky, znalost stavebního materiálu Hrubá mzda: 25 000 - 30 000 Kč + diety Místo výkonu práce: stavebniny ...
KARPEM a.s. Klatovy, Inzerováno včera

Účetní Předem nutný telefonický kontak! Po - pá 9:00 - 15:00 hod. Volné místo účetní pro lokalitu Červená Řečice.
CEREPA, a.s. Červená Řečice, Inzerováno včera

Finanční účetní Požadujeme: min. ÚSO vzdělání ekonomického směru (maturita) Životopisy zasílejte na níže uvedené e-maily: dalikova.drupo@seznam.cz ...
DRUPO výrobní družstvo Horní Cerekev, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit