Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

Pracovní místo ( MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: SŠ s maturitou ekonomického směru, praxe v oboru podmínkou, znalost práce na PC.
Mzda bude upřesněna dle zkušeností a praxe při osobním pohovoru.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na email: ekonomatsdcb.cz
Volné místo mzdový/á účetní pro lokalitu České Budějovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

SAMOSTATNÝ/Á FINANČNÍ ÚČETNÍ Požadujeme: orientaci v oblasti účetnictví, znalost práce na PC - pracovní doba dle dohody V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: polansky@polanskych.cz. Informace na tel. 736 521 151 Volné místo samostatný/á finanční účetní pro lokalitu ...
POLANSKÝCH, s.r.o. Protivín, Inzerováno včera

ÚČETNÍ - DANĚ a DM Máte zkušenosti s účtováním dlohodobého majetku? Daně jsou vaší doménou? Pokud hledáte práci přímo v Jihlavě, máte nyní možnost spolupracovat na velmi zajímavých projektech z oblasti výroby. Náplň práce: - kompletní měsíční zpracování DPH - ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Účetní, nutná znalost SAP Máte zkušenosti v oblasti účetnictví ve výrobní společnosti? Umíte pracovat v programu SAP? Hledáme Vás! Náplň práce: - evidence majetku - zaúčtování mezd - evidence a účtování skladových faktur - zpracování DPH - statistická ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit