Milan Král a.s.

Diagnostik osobních a dodávkových vozů

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: vyučen - praxe min. 1 rok na pozici diagnostik nebo elektrikář, ŘP SK B nebo mezinárodní řidičské oprávnění, popřípadě dalších skupin, manuální zručnost, pečlivost a ochota učit se nové věci, časové flexibilita
Popis práce: provádění diagnostiky, zpracování záručních případů podle interních směrnic výrobce, organizace pracovních úkolů a pečlivá práce na zadaných úkolech, zajištění rychlé a požadavkům odpovídající provedení opravy, účast na odborných školení a použití získaných poznatků v praxi, zajištění, aby výsledky vlastní práce přispívaly k dobrému jménu firmy, informovat svého nadřízeného o možných opatřeních v činnosti dílny, zajistit údržbu, pořádek a čistotu na pracovišti
Nabízíme: Stravenky, možnost ubytování, prémiový systém dle výkonnosti
Volné místo diagnostik osobních a dodávkových vozů pro lokalitu Litvínovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Diagnostik osobních a dodávkových vozů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Milan Král a.s.
Ulice: Pod Stromovkou 211
Město: Litvínovice
PSČ: 370 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Hybrant
E-mail: hybrant@mncgroup.cz
Telefon: +420 602 592 876

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Milan Král a.s.