Průvodce, informátor

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Průvodce, informátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme: zajímavou práci v chrámu sv. Barbory a v Infocentru u chrámu sv. Barbory v Kutné Hoře, pestrou náplň práce (prodej vstupného a suvenýrů, poskytování turistických informací a průvodcovských služeb, účast na kulturních akcích farnosti, administrativa související s provozem aj.), pracovní smlouvu na dobu určitou, nástup ihned, přátelské pracovní prostředí, možnost dalšího vzdělávání - kurz angličtiny pro zaměstnance, benefity - příspěvek na penzijní/životní pojištění, stravenky, dovolená navíc, zaměstnanecká sleva na nákupi zboží aj.
Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou, příjemné a vstřícné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, komunikační a organizační dovednosti, dobrou znalost anglického jazyka, časovou flexibilitu, uživatelskou znalost práce s MS Office, zkušenosti s programem Pohoda výhodou, trestní bezúhonnost.
Pracovní doba je nerovnoměrně rozvržená, jedná se o práci na směny podle otevírací doby chrámu sv. Barbory a IC u Chrámu sv. Barbory.
Svůj motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte na adresu: monika.pospisilova@khfarnost.cz.
Do zaslaného životopisu uveďte svůj souhlas se zpracováním a uchováním vašich osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb. za účelem výběrového řízení. Bez tohoto souhlasu nebudeme moci vaše materiály zpracovat.
Volné místo průvodce, informátor pro lokalitu Kutná Hora.