Lékař/ka

Pracovní místo ( Lékař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pozice: lékař/ka
OC
Praxe není podmínkou, vhodné pro absolventy LF.
Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecké bonusy
Nástup: od 1.6.2018 na dobu určitou do 31.5.2019
Mzda: 27 700,- Kč
Kontakt: Daňhová Barbora MUDr., tel.: 318 654 355 (6:00 - 14:30 hod.), e-mail: barbora.danhovaatonp.cz
Místo výkonu práce: ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Lékař/lékařka Léčebna TRN Janov – Mirošov přijme do pracovního poměru lékaře, přednostně se specializačním vzděláním v oboru pneumologie a ftizeologie, případně s absolvováním interního kmene postgraduálního vzdělání. Znalost práce s PC podmínkou. Požadované ...
TRN - Léčebna v Mirošově - Janově Mirošov, Inzerováno před 2 dny

Strážný/strážná pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení; bezúhonnost, dobrý zdravotní stav a Certifikár strážného výhodou; pracovní pozice je vhodná i pro osoby OZP dle řádné lékařské prohlídky Volné místo strážný/strážná pro lokalitu Studená.
RASYGUARD SECURITY, s.r.o. Studená, Inzerováno před 3 dny

Skladník/skladnice ŽIVOTOPIS zasílejte na e-mail: marie.krizkova@mol-logistics.cz Požadujeme: průkaz na VZV, zákl. znalost práce na PC, praxe jako skladník nutná. Nabízíme: po 1 roce zaměstnání 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na čištění oděvů, poukazy do ...
MOL Logistics (Czech) s.r.o. Plzeň, Inzerováno před 3 dny