právník

  • Brno

Pracovní místo ( právník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

právník (referent/referentka právní agendy) oddělení organizační odboru kancelář hejtmana
Předpoklady a požadavky:
dosažené vzdělání vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo v bakalářském studijním programu
studijní obor právo
znalosti oboru podrobné znalosti zákonů včetně aplikace a metodiky - zejména zákona o krajích - postavení, činnosti a působnosti vyšších územních samosprávných celků a jejich orgánů, zákona o obcích, problematiky samosprávy; poskytování informací dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů; zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů; zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, ve znění pozdějších předpisů; zákon č. 134/2016 o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů; všeobecný právní přehled v oblasti veřejné správy; všeobecný přehled o dění v Jihomoravském kraji;
zvláštní odborná způsobilost není
praxe ve státní správě nebo samosprávě vítána
požadované jazykové znalosti vítány
další požadované dovednosti výborná uživatelská znalost MS Office
dobré komunikační, organizační i prezentační schopnosti
schopnost aktivně přistupovat k řešení problému
samostatnost, odpovědnost, důslednost
schopnost samostatné i týmové práce
ochota se dále vzdělávat a v praxi aplikovat získané znalosti
pečlivost, zodpovědnost
Písemnou přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 11. prosince 2017. Přihlášku podejte prostřednictvím podatelny nebo zašlete