VRTNÝ DĚLNÍK, VRTMISTR

  • Most

Pracovní místo ( VRTNÝ DĚLNÍK, VRTMISTR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- vykonávání technologického a pracovního postupu vrtné nebo regenerační soupravy pod vedením odpovědného pracovníka
- vykonávání základních úkonů při obsluze a údržbě vrtných souprav
- vykonávání dalších přidělených pracovních úkonů a úkolů
- výkon individuálních řemeslných prací (opravy přidělené techniky atp.) - dle platných oprávnění
- řízení motorových vozidel a jejich údržba - v rozsahu dle dosaženého oprávnění
- zvedání předmětů s hmotností nad 15 kg
- zodpovědnost za dodržování BOZP a všech činnosti se týkajících předpisů v souvislosti s osobami zúčastněnými na pracovním procesu i z vlastní činnosti
Požadavky na uchazeče:
- minimálně vyučení v oboru technického směru
- řidičský průkaz skupiny C
- zdravotní způsobilost
- ochota pracovat v turnusech
- spolehlivost, pečlivost, flexibilita, manuální zručnost, samostatné a aktivní jednání
Výhodou bude :
- svářečský či vazačský průkaz
Místo výkonu práce:
Základním pracovištěm je Litvínov/Most nebo naše provozovna v Tuchlovicích u Kladna, ale práce vykonáváme i na celém území ČR, výjimečně v zahraničí.
Nabízíme:
- Práci na dobu určitou - 12 měsíců s možností přechodu do trvalého pracovního poměru
- Finanční ohodnocení odpovídající předchozím zkušenostem a pracovním výsledkům (nástupní mzda 90 Kč/hod + prémie)
- Nástup dle dohody, možný ihned
- Ubytování na podnikové ubytovně v místě pracoviště po dohodě možné
- Po zapracování nabízíme zvýšení a rozšíření kvalifikace a možnost dalšího profesního růstu
- Prémie, 3 dny volna navíc, příspěvek na stravu, ubytování
HLÁSIT SE: Slavík Dalibor, tel.: 721