hotelový/vá provozní - recepční

  • Kroměříž

Pracovní místo ( hotelový/vá provozní - recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž - Hotel Purkmistr
- Náplň práce: administrativní činnost, práce s recepčním a rezervačním systémem, zajištění agendy spojené s příjezdem a odjezdem hostů, komunikace se zájemci o ubytování, řešení jejich požadavků, nabídka hotelových služeb, inkaso peněz, zodpovědnost za provoz hotelu, vedení hotelového týmu
- Požadavky: ÚSV/SŠ vzdělání, znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost dalšího cizího jazyka výhodou, zkušenost s prací v hotelovém sektoru výhodou, komunikační schopnosti, pracovitost, spolehlivost, pohotové a profesionální jednání, schopnost reagovat na změny
- PD 9:00-21:00 hod. v režimu krátký/dlouhý týden (harmonogram směn, ne práce v noci), doba určitá na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
- Nabízíme: příspěvky na penzijní připojištění, stravenky, možnost rekreace v rekreačních zařízeních zaměstnavatele
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: jana.markova@smo.cz
Volné místo hotelový/vá provozní - recepční pro lokalitu Kroměříž.