administrátor - manažer/ka vozového parku

  • Kroměříž

Pracovní místo ( administrátor - manažer/ka vozového parku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž, Přerov, Prostějov
- Pracovní náplň: zajišťování a vedení evidence dopravní a manipulační techniky, STK, mýtné, emise, vyhodnocovaní provozu dopravní techniky, vytváření pravidelných, popř. ad-hod reportů pro potřeby financí, HR a vedení společnosti, tvorba plánů servisu, oprav a obměny vozového parku, pravidelná komunikace s dodavateli servisních služeb, dopravní a manipulační techniky, zajišťování administrace systému Car Control, řešení nestandartních situací mimo pravidelnou agendu spojenou se správou vozového parku, poskytování podpory interním zákazníkům, sledování legislativy v oblasti provozování nákladní dopravy a dohled nad aplikací změn ve společnosti, komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti
- Požadujeme: vzdělání SŠ, popř. VŠ technického směru, orientaci v dopravní technice nákladní, osobní a manipulační, uživatelskou znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel), řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, výhodou odborná způsobilost pro provozování nákladní dopravy dle § 8a zákona 111/1994 Sb., výhodou orientace v oblasti BOZP, PO, spolehlivost, časovou flexibilitu, schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost a přesnost při plnění pracovních úkolů
- Benefity - možnost profesního růstu, podpora dalšího odborného vzdělávání, možnost pružné pracovní doby, služební telefon a automobil pro služební i soukromé použití, zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na rekreaci/zdraví, ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě)
- své písemné nabídky se struktur