Objektový dispečer - vrátný

  • Brno

Pracovní místo ( Objektový dispečer - vrátný ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Písemnou nabídku, životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail: krivankova@synerga.cz
Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich ulo-žení v personální databázi společnosti a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však 1 rok.

Náplní Vaší práce bude
Kontrola provozu technických zařízení budovy
Vrátní činnost - vydávání klíčů
Reakce na alarmové stavy vzniklé na objektu a objektech dle EBI
Fyzická kontrola technických zařízení na objektu
Obsluha kamerového systému a reakce na nestandartní stavy
Fyzická kontrola stavu EZS - obchůzka budovy
Informační služba návštěvníkům objektu

Požadujeme
Vysoké pracovní nasazení a pozitivní přístup
Zkušenosti v oboru
Samostatnost, rozhodnost a vytrvalost
Zodpovědný přístup, pečlivost

Co nabízíme
Mzdové ohodnocení 77,80 Kč / hod + osobní ohodnocení + příplatky dle ZP
Stravenky
Příspěvek na životní pojištění
Příspěvek na kulturní akce, rekreace
Sportovní aktivity
Volné místo objektový dispečer - vrátný pro lokalitu Brno.