Klatovská dopravní společnost s.r.o.

AUTOMECHANIK

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Dr. Sedláka 940, 339 01 Klatovy
Více informací paní Formanová 773 528 853
Volné místo automechanik pro lokalitu Klatovy.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: AUTOMECHANIK

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Klatovská dopravní společnost s.r.o.
Ulice: Dr. Sedláka 940
Město: Klatovy
PSČ: 339 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Formanová
E-mail: info@klatovska-dopravni.cz
Telefon: +420 773 528 853

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Klatovská dopravní společnost s.r.o.