Lékař hemodialyzační oddělení

Pracovní místo ( Lékař hemodialyzační oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nabízíme:
podnikové stravování, příspěvek na životní pojištění, týden dovolené navíc.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: kamila.stoklaskovaatnpr.agel.cz;
- osobně na Personálním oddělení - paní Kamila Stoklásková, DiS., Nemocnice Přerov v PO a ST od 9,00 do 11,00

Místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Farmacie a zdravotnictví
Věda a výzkum
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

LÉKAŘ/-KA - OBOR REHABILITAČNÍ A FYZIKÁLNÍ MEDICÍNA Požadujeme - kvalifikační předpoklady pro výkon profese. Předem volat na tel. č.: 606 704 801 nebo životopis zaslat na e-mailovou adresu: ondruch58@gmail.com Volné místo lékař/-ka - obor rehabilitační a fyzikální medicína pro lokalitu Třinec.
VELDEANA INVEST s.r.o. Třinec, Inzerováno před 2 dny

Zubní lékaři ZUBNÍ LÉKAŘI Zaměstnám či prodám, pronajmu zavedenou, plně moderně vybavenou, nově zrekonstruovanou stomatologickou praxi v centru města Vsetína, v blízkosti NSP a lékáren. První kontakt: telefonicky 734 492 023, e-mail: vjohnova@email.cz ov. email ...
MUDr.Vlasta Johnová,praktické zubní lékařství Vsetín, Inzerováno před 3 dny

Lékař/ka chirurgického oddělení Zaměstnavatel požaduje: VŠ - lékařská fakulta; základní chirurgický kmen nebo v přípravě; specializovaná způsobnost v oboru - VÍTÁNA Zaměstnavatel nabízí: příspěvek na oběd, dovolenou Zájemci se mohou hlásit: zasláním životopisu (CV) na e-mail: ...
Nemocnice Hranice a.s. Hranice, Inzerováno před 3 dny