Lékař hemodialyzační oddělení

Pracovní místo ( Lékař hemodialyzační oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nabízíme:
podnikové stravování, příspěvek na životní pojištění, týden dovolené navíc.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: kamila.stoklaskovaatnpr.agel.cz;
- osobně na Personálním oddělení - paní Kamila Stoklásková, DiS., Nemocnice Přerov v PO a ST od 9,00 do 11,00

Místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Farmacie a zdravotnictví
Věda a výzkum
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Zubní lékaři z:18.7.2016, a:13.7.2018 místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu Volné místo zubní lékaři pro lokalitu Příbor.
PMK-DENT Plus s.r.o. Příbor, Inzerováno před 2 dny

Praktický lékař pro dospělé z: 15.6.2018 Volné místo praktický lékař pro dospělé pro lokalitu Kopřivnice.
THERÁPON 98, a.s. Kopřivnice, Inzerováno před 2 dny

Svářeči metodou Tig SVÁŘEČI METODOU TIG Požadujeme: dynamicky se rozvíjející, stabilní rodinná firma, hledá do svého týmu svářeče metodou Tig. Požadujeme manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, profesionální a konstruktivní přístup k práci. Výhodou je praxe v ...
Rudolf Jurajda Prostřední Bečva, Inzerováno před 3 dny