Základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Vrchlabí

Učitel - speciální pedagog

Odeslat

Pracovní náplň
UČITEL - SPECIÁLNÍ PEDAGOG - VŠ
Volné místo učitel - speciální pedagog pro lokalitu Vrchlabí.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Učitel - speciální pedagog

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Vrchlabí
Ulice: Komenského 616
Město: Vrchlabí
PSČ: 543 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Dagmar Kovalčíková
Telefon: +420 736 482 048

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Vrchlabí