PEKÁRNA a PIVOVAR KVILDA s.r.o.

Prodavač-prodavačka pečiva

Odeslat

Pracovní náplň
Jsme malá rodinná firma s 20-ti letou tradicí. Hledáme do našeho kolektivu šikovné,manuálně zručné a pracovité kolegy. Naše firma působí v horském středisku v srdci Šumavy. Jak již název napovídá zabýváme se výrobou pečiva a vařením piva. Tyto činnosti jsou podpořeny cukrářskou výrobou,restaurací, pivnicí a ubytováním. Vše co zde vyrobíme, zde také prodáme. Nic neexpedujeme,chceme si zachovat originalitu. Provoz je zde sezónní. Proto je práce vhodná pro uchazeče,který například rádi mimo sezonu cestují. Volné měsíce jsou duben, listopad a půlka prosince.Možno pracovat v trvalém pracovním poměru,na dohodu o provedení práce nebo brigádně.Možnost ubytování a stravování.
Prodavač-prodavačka
Příjemná práce s pečivem ve voňavém prostředí. Plat od 100 Kč/hod. Možnost vyššího příjmu dle výkonnosti. Pracovní doba 6-00 (8-00) - 16-00 (17-00). Pozice vhodná i pro studenty - brigáda (min. 18 let). Možnost ubytování.
Kontakt: Marie Jelínková, Karel Potužák, tel.: 723 948 612,602 428 275 (Po-Pá 8,00-17,00), e-mail: kapoxx@seznam.cz
Volné místo prodavač-prodavačka pečiva pro lokalitu Kvilda.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavač-prodavačka pečiva

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: PEKÁRNA a PIVOVAR KVILDA s.r.o.
Ulice: 75
Město: Kvilda
PSČ: 384 93

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Karel Potužák
Telefon: +420 602 428 275

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PEKÁRNA a PIVOVAR KVILDA s.r.o.