Laborant

  • Velká Bíteš

Pracovní místo ( Laborant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
* VŠ/SŠ potravinářského směru, vhodné i pro absolventy
* praxe min. 1-2 roky v potravinářském oboru výhodou
* znalost HACCP, potravinářského standardu IFS
* laboratorní zručnost
* orientace v potravinářské legislativě, technologii
* uživatelská znalost MS Office - Excel, Word, Power Point
* samostatnost, aktivní přístup, inovativní myšlení, kreativita, flexibilita, pečlivost
* znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni
Popis činnosti:
* příprava ochutnávek, vzorků
* příprava podkladů pro vytvoření etiket apod
* hodnocení nabídky alternativních surovin,
* zadávání potřebných rozborů výrobků do externí laboratoře, vedení protokolů
* vytváření reportů, statistik a hodnocení dle potřeb vedení společnosti nebo týmu HACCP
* komunikace s externí deratizační firmou DDD, zodpovídání za průběh kontrol
* řízení a evidence měřících a kontrolních zařízení, ověření měřidel, kalibrace, označení, zajištění oprav v souladu s platnými požadavky na metrologii
* komunikace a spolupráce s ostatními odděleními
*propuštění surovin a výrobků, senzorická analýza propuštěných výroků
*kontrola hygieny pracovníků ve výrobě/ kontrola sanitace
*dohled na dodržování pravidel systému HACCP a IFS
*pravidelná kontrola a aktualizace specifikací
Nabízíme:
* zázemí úspěšné a rozvíjející se společnosti
* práci na HPP
* míru samostatnosti a odpovědnosti
* odpovídající ohodnocení
* stravenky
* 5 týdnů dovolené
* místo pracoviště Košíkov u Velké Bíteše
* nástup ihned nebo dle dohody
* kurz angličtiny
* zajištění kurzu senzorických zkoušek
Volné místo laborant pro lokalitu Velká Bíteš.