asistentka ředitelky školy

  • Brno

Pracovní místo ( asistentka ředitelky školy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy zasílejte na e-mail adresu zsjihomoravske@zsjihomoravske.cz nebo tomasikova@zsjihomoravske.cz. Vybraný uchazeč bude telefonicky nebo písemně osloven k dalšímu pohovoru.
Odměňování podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. (§ 5, odst. 1) - platová třída 7, plat od 14.240,- do 21.470,- Kč. Platový stupeň bude určen podle délky započitatelné praxe.
Požadujeme trestní bezúhonnost, komunikativnost, flexibilitu, důslednost, odpovědnost, dobrou organizaci práce, příjemné vystupování.
Požadované dovednosti
výborná znalost psaní na PC (psaní všemi deseti)
aktivní znalost MS Windows, MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
znalost práce s webovými aplikacemi
znalost elektronické komunikace a využití spisové služby
znalost archivace dokumentů
Volné místo asistentka ředitelky školy pro lokalitu Brno.