Mediální konzultant/konzultantka

  • Brno

Pracovní místo ( Mediální konzultant/konzultantka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pošlete strukturovaný životopis s fotografií a motivační dopis na adresu: info@mediatica.cz. Uzávěrka přihlášek do 15. 12. 2017.

Co Vás čeká na pozici mediálního konzultanta?
Vyhledávání a kontaktování zákazníků.
Komunikace se zákazníky a péče o ně.
Rozvíjení dlouhodobých vztahů s klienty.
Příprava reklamních kampaní.
Co očekáváme od Vás:
Obchodní talent, komunikativnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, loajalitu, orientaci na úspěch a aktivitu.
Příjemný vzhled a vystupování.
Znalost práce s PC na uživatelské úrovni.
Vzdělání minimálně středoškolské, pozice je vhodná i pro absolventy.
Řidičský průkaz sk. B a zkušenosti vítány.
Zkušenosti s přímým prodejem jsou výhodou.
Co nabízíme na oplátku Vám:
Zodpovědnou a kreativní práci na hlavní pracovní poměr nebo částečný úvazek, popř. možnost spolupráce i na živnostenský list.
Tradice společnosti více než 25 let.
Možnost nastavení podmínek spolupráce individuálně dle Vašich zkušeností.
Příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti, kvalitní zaškolení a podporu zkušených kolegů.
Finanční ohodnocení (stálá mzda + zajímavé odměny a provize z obchodů) - 20.000 až 50.000,- Kč měsíčně, flexibilní systém odměňování s odměnami a bonusy dle pracovních výsledků - sami můžete ovlivnit výši svého mzdy.
Pravidelná školení a vzdělávání.
Možnost seberealizace a profesního i karierního růstu.
Volné vstupy na kulturní akce a další benefity.
Pracovní doba 8 - 17 hodin, pracoviště v Brně.
Volné místo mediální konzultant/konzultantka pro lokalitu Brno.