Personalista

  • Chlumec

Pracovní místo ( Personalista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hrbovická 2, Chlumec u Ústí nad Labem.
Náplň práce:
- samostatná příprava a hodnocení plánu vzdělávání a rozvoje zaměstnanců
- vedení kompletní agendy vzdělávání podniku v personálním informačním systému
- aktivní vyhledávání vhodných vzdělávacích aktivit a dotačních titulů
- spolupráce s projektovým manažerem při realizaci podnikových projektů (oblast vzdělávání a rozvoj)
- tvorba a aktualizace interních předpisů z oblasti vzdělávání a rozvoje zaměstnanců
- spolupráce při personálním plánování
- komplexní administrativa v oblasti podpory nových, případně i stávajících pracovních míst
- spolupráce při realizaci hodnocení zaměstnanců podle interních předpisů
- spolupráce při interních výzkumech (dotazníková šetření)
- spolupráce se státními orgány (např. Úřad práce) a institucemi (např. agentury vzdělávání, aj.)
Požadavky:
- min. středoškolské vzdělání v oboru ekonomie, management, administrativa, hospodářská politika, aj.
(výhodou vysokoškolské vzdělání v uvedených oblastech)
- schopnost plánovat a organizovat vzdělávací akce pro zaměstnance (vč. periodického vzdělávání)
- doložitelná praxe v oblasti vzdělávání, personální práce, plánování, aj.
- orientace v příslušné legislativě (např. zákoník práce, zákon o zaměstnanosti, aj.)
- výhodou komunikativní znalost angličtiny
- příjemné a vstřícné vystupování (prezentační schopnosti)
- samostatnost, tvořivost, iniciativa, aktivní přístup k řešené problematice
- schopnost trvale se vzdělávat v oboru
- nadstandartní znalost práce s PC včetně znalosti internetového prostředí a aplikací
Nabízíme
- zázemí