Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

POMOCNÁ SÍLA - POMOCNÁ KUCHAŘ/KA

Pracovní místo ( POMOCNÁ SÍLA - POMOCNÁ KUCHAŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: spolehlivost a příjemné vystupování
Náplň práce: pomocné práce v kuchyni, výdej po - pá, pracovní doba od 5:00 - 13:00 (PO-PÁ)
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravu
Zaměstnavatel si přeje být kontaktován telefonicky v době od 7:00 - 15:00 hod., nebo e-mailem
Volné místo pomocná ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Vedoucí stravovacího úseku Pracoviště: Komárov č.p. 262. Nástup IHNED. Kontakt je možný osobně na adrese pracoviště, e-mailem nebo telefonicky od 8.00 - 16.00 hod. Hledáme VEDOUCÍ STRAVOVACÍHO ÚSEKU - KUCHYNĚ. Náš Domov v Komárově u Šternberka poskytuje kvalitní 24 hodinovou ...
Senioři Komárov s.r.o. Komárov, Inzerováno včera

kuchař/ka Nástup dle domluvy. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vyučení v oboru vítáno, praxe výhodou. Mzda 120 Kč/hod. První kontakt telefonicky na č. 732 710 638 - osobní schůzku nutné domluvit předem. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Benešov.
Vít Koudelka Benešov, Inzerováno včera

POMOCNÝ KUCHAŘ + ÚKLIDOVÉ PRÁCE Pomocné práce v kuchyni + úklidové práce Mzda 100 Kč/hod. + odměny Turnusové služby - krátký/dlouhý týden Strava zdarma při směně Nástup možný ihned Kontakt možný telefonicky nebo osobně v hotelu. Volné místo pomocný kuchař + úklidové práce pro ...
CENTRAL Klatovy spol. s r. o. Klatovy, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit