PRACOVNÍK/PRACOVNICE V MASNÉ VÝROBĚ

  • Lešany

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/PRACOVNICE V MASNÉ VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Zatloukal, vedoucí provozu, tel.: 736 631 749. Požadavky: zdravotní průkaz, vhodný zdravotní stav - občasné zvednutí břemen max. 15 kg, práce v chladném prostředí.
Náplň práce: vakuování hotových výrobků a etiketování. Nabízíme: HPP, po domluvě možnost i zkráceného úvazku 6 hod./den, příplatky za práci v noci, po zkušební době navýšení mzdy. PD: Po-Pá 3:00-12:00 hod. - samostatná doprava (možnost domluvy s dojíždějícími zaměstnanci). Pracoviště: jatka Lešany, Lešany 172
Volné místo pracovník/pracovnice v masné výrobě pro lokalitu Lešany.