VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

  • Nová Paka

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - pracoviště Nová Paka.
V případě zájmu zašlete profesní životopis a motivační dopis elektronicky na e-mail: vrkoslavova@ussnovapka.cz nebo poštou na adresu ÚSSM Nová Paka, Svatojánská 494, Nová Paka.
Bližší informace na tel.: 605980631, 493771215 Ing. Vladimír Šimek - ředitel nebo na tel.: 739724145 pí Jana Vrkoslavová - vrchní sestra.

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Registrace k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
- Odolnost proti psychické zátěži
- Profesionální odpovědnost s upřednostňováním zájmu klientů
- Samostatnost v rozhodování
- Výpis z rejstříku trestů
- Zdravotní způsobilost
- Řidičský průkaz sk. B vítán
- Komunikační schopnost, týmová spolupráce
- Schopnost komunikace se seniory s ohledem na věk a jejich individualitu
- Schopnost zavádět nové metody do práce

Nabízíme
- Zázemí stabilní společnosti
- Příjemné pracovní prostředí
- Dobré platové podmínky
- Stravování za dotovanou cenu (18,- Kč oběd)
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění (1000,- Kč/měsíc)
- Odměny
- Poukázky do lékárny v hodnotě 1000,- Kč pololetně
- Vzdělávání a supervize
- Směnný provoz (12 ti hod. cyklus)
Volné místo všeobecná zdravotní sestra pro lokalitu Nová Paka.