PRACOVNÍK/ICE TECHNICKÉ PŘÍPRAVY VÝROBY-TECHNOLOG/-ŽKA

  • Hořice

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/ICE TECHNICKÉ PŘÍPRAVY VÝROBY-TECHNOLOG/-ŽKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍK/ICE TECHNICKÉ PŘÍPRAVY VÝROBY-TECHNOLOG/-ŽKA - pracoviště Hořice.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: vanc@hs-horice.cz; do předmětu uveďte pracovník/-ce technické přípravy výroby- techolog. Bližší informace na tel.:603281754 p. Vanc

Náplň práce:
-tvorba technologické a výrobní dokumentace,
-práce s informačním systémem Helios,
-komunikace a spolupráce s dalšími úseky (odd. výroby, obchodu a dalších),
-tvorba cenových nabídek,
-komunikace se zahraničními partnery při řešení technických problémů.

Požadavky:
-SŠ popř. VŠ vzdělání technického směru,
-znalost programů AutoCAD - Inventor, popř. Solid edge,
-dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, PowerPoint),
-velmi dobrá schopnost čtení a tvorby technických výkresů a dokumentace,
-komunikační dovednosti, odpovědnost, flexibilita, schopnost týmové spolupráce,
-zkušenosti a praxe na obdobné pozici vítána,
-znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou.

Mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednostem a praxi min. od 25 000 Kč. Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců - po zapracování a splnění požadavků zaměstnavatele pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný dohodou.
Volné místo pracovník/ice technické přípravy výroby-technolog/-žka pro lokalitu Hořice.