ošetřovatel/ka hospodářských zvířat

  • Milotice

Pracovní místo ( ošetřovatel/ka hospodářských zvířat ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: farma Milotice u Kyjova - mezi obcemi Milotice, Dubňany a Mistřín. Požadujeme: fyzickou zdatnost, ochotu učit se novým věcem, samostatnost a spolehlilvost, kladný vztah ke zvířatům, nepožadujeme žádnou praxi nebo specifické vzdělání, zájemce zaučíme. Nabízíme: zajímavou práci ve stabilní a tradiční zemědělské firmě, hlavní pracovní poměr v jednosměnném provozu, motivační platové podmínky, měsíční, pololetní a roční odměny. Týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní/životní pojištění, příspěvek na zdraví, příspěvek na stravu, příspěvek na dětský tábor, příspěvek na dopravu. PP na 2 roky s možností prodloužení. Vážní zájemci mohou kontaktovat zaměstnavatele na tel.601 122 151 nebo na mail: martin.simral@spvpel.cz.
Na žádost zaměstnavatele z 23.5.2018 zrušeno.
Volné místo ošetřovatel/ka hospodářských zvířat pro lokalitu Milotice.