HOKAMI CZ, s.r.o.

OPERÁTOR/KA OSAZOVACÍCH STROJŮ DESEK PLOŠNÝCH SPOJŮ

Odeslat

Pracovní náplň
Jsme rodinnou firmou vyrábějící elektroniku na zakázku již od roku 1991.
Hledáme vhodné uchazeče/ky do našeho výrobního týmu obsluhy strojů automatického osazování desek plošných spojů.
Práce spočívá v doplňování součástek do automatického stroje, spolupráce s techniky programující stroje. Jde o velmi příjemnou práci v čistém prostředí bez hluku a zápachu. Všechny prostory firmy jsou klimatizované.
Práce je vhodná pro ženy a to i maminky po mateřské.
Nástup možný ihned.
Operátorům/kám osazovacích strojů desek plošných strojů nabízíme:
- 2 směny (Po-Pá), práce na 1 směnu dle domluvy
- Pracovní doba 7,5 hodin
- Nástupní plat od 130 Kč/hodina - 24 000 Kč
- Pravidelné finanční odměny
- Benefit za věrnost (5 dnů volna)
- Výroční benefit
- Pracovní smlouva HPP na dobu neurčitou
- Dopravní dostupnost (tram, bus 10-15 minut)
- Bezplatné parkování
- Rodinnou atmosféru v ryze české firmě
- Osobní vztahy (velikost firmy 160 zaměstnanců)
- Občerstvení na pracovišti a ve vlastní kavárně
www.dolicafe.cz
- Péče o chrup ve vlastní špičkové zubní klinice
www.dolident.cz
- Společenské, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance a jejich rodiny
Zaujala Vás tato nabídka, pošlete nám svůj životopis na adresu prace@hokami.cz.
Volné místo operátor/ka osazovacích strojů desek plošných spojů pro lokalitu Liberec.

Nabízíme
Nástup možný od: 29. 03. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OPERÁTOR/KA OSAZOVACÍCH STROJŮ DESEK PLOŠNÝCH SPOJŮ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Telekomunikace
Pozici nabízí: HOKAMI CZ, s.r.o.
Ulice: Ampérova 464
Město: Liberec
PSČ: 463 12

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michaela Pompová
E-mail: mpompova@hokami.cz
Telefon: +420 482 425 968,730 512 248

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HOKAMI CZ, s.r.o.