LABORANT/KA

  • Brno

Pracovní místo ( LABORANT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabídky vč. profesního životopisu prosím zasílejte na e-mail: koziskovad@vfu.cz, Dita Kožíšková, tel. 541 562 771

Ústav ochrany zvířat, welfare a etologie, Fakulta hygieny a ekologie
Veterinární a farmaceutická univerzita Brno, Palackého 1946/3, 612 42 Brno

PŘIJME LABORANTKU
pracovní úvazek 40 h/týden
jako zástup za rodičovskou dovolenou
nástup možný ihned

Náplň práce:
laboratorní práce s využitím přístrojové techniky
příprava vzorků pro měření, analýzu
podíl na přípravě praktické výuky studentů a výzkumné činnosti ústavu
péče o laboratorní vybavení a zařízení provozů souvisejících

Požadavky:
vzdělání v oboru chemie
řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)
spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme:
platové ohodnocení dle mzdového předpisu
30 dnů dovolené
stravenky
kultivované univerzitní prostředí
Volné místo laborant/ka pro lokalitu Brno.