PROVOZNÍ PRACOVNÍK THP

  • Klatovy

Pracovní místo ( PROVOZNÍ PRACOVNÍK THP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: STRAVBYT - v objektu Klatovské nemocnice (POZOR - NEVOLAT ANI NEPSAT DO NEMOCNICE !!!)

ŽIVOTOPISY na e-mail: kariera.stravbyt@seznam.cz
Kontaktní osoba se nenachází na pracovišti.

POŽADUJEME: SŠ, zdravotní průkaz, práce na PC
VÝHODOU:praxe a znalosti ve stravovacím provozu
NABÍZÍME: dotované stravování, roční bonusy, firemní oblečení, kvalitativní prémie ke mzdě, možnost kariérního i platového růstu
Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců, po zapracování možno na dobu neurčitou
Volné místo provozní pracovník thp pro lokalitu Klatovy.