asistent/ka ředitele

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( asistent/ka ředitele ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ASISTENT/KA ŘEDITELE
Hlavní náplň práce:
- každodenní e-mailová a telefonická komunikace s německy hovořícími zákazníky, příprava obchodních nabídek, vyřizování objednávek zákazníků, práce s informačním systémem (po zaškolení)
- 1-2x ročně okružní cesta po zahraničních partnerech, administrativní podpora ředitele společnosti
Požadujeme:
- komunikativní znalost NJ - min. B2 (Upper-Intermediate) - každodenní použití, komunikační a organizační schopnosti, příjemné vystupování, zodpovědnost, aktivní přístup k práci, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, výhodou znalost AJ nebo FRJ
Nabízíme:
- stabilní a perspektivní zaměstnání u firmy se zahraniční účastí s tradicí od roku 1993, odpovídající finanční ohodnocení a technické vybavení, v případě dobrých hospodářských výsledků firmy mimořádné finanční prémie, možnost profesního růstu, vzdělání a kariérního postupu, dotované firemní stravování, 5 týdnů dovolené, nástup od ledna 2018
Životopisy zasílat na e-mail: fuchsova@imp-jablonec.cz
Volné místo asistent/ka ředitele pro lokalitu Jablonec nad Nisou.