Vedoucí oddělení účetnictví

  • Brno

Pracovní místo ( Vedoucí oddělení účetnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Teplárny Brno, a.s. přijmou zaměstnance na pracovní pozici
Vedoucí Odboru účetnictví a financování
Požadavky:
VŠ / VŠ Bc./ ekonomického směru, Minimální praxe 2 let ve vedoucí pozici
Znalost účetních a daňových zákonů, Výborná znalost účetního systému SAP, zkušenost min. 5 let, Znalost MS Office - zejména Excel, Zkušenosti se sestavováním měsíční i roční účetní závěrky, jednání s auditory, Znalost problematiky finančních produktů, Organizační a komunikační schopnosti, ochota se rozvíjet a doplňovat si své znalosti, Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, rozhodnost, Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce)
Motivační dopis

Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:
Koordinuje a řídí činnosti odboru účetnictví a financování
Řídí a odpovídá za proces sestavování přehledů aktiv a pasiv a výkazu zisku a ztráty
Řídí a odpovídá za proces sestavování výkazů účetní závěrky
Vede jednání s auditory a zabezpečuje předložení požadovaných podkladů
Připravuje podklady pro finanční kontroly
Spolupracuje při zpracování výsledků hospodaření společnosti s ostatními útvary společnosti
Spolupracuje při vypracování přiznání k dani
Zpracovává přílohu k účetní závěrce
Zpracovává podklady pro tvorbu opravných položek, odložené daně a tvorbu rezervy
Provádí roční uzávěrky v účetním systému SAP a přípravu systému sap na nové účetní období.
Předkládá návrhy na zhodnocení volných finančních prostředků

Nabízíme:
Perspektivní práci v prosperující společnosti, Odpovídající finanční ohodnocení
Zaměstnanecké benefity, Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

Jedná se o zástup za mateřsk