Přípravář staveb

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Přípravář staveb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- optimalizace průběhu výstavby stavební zakázky, úzká spolupráce se stavbyvedoucím
- práce s výkresy a rozpočty staveb, rozpočtování staveb
- příprava poptávek pro nákup materiálů a jejich následné vyhodnocení
- příprava poptávek pro subdodavatele, jejich vyhodnocení, jednání se subdodavateli
- pravidelná účast při kontrolních dnech na stavbách
- sestavení zjišťovacích protokolů staveb, odevzdání měsíční fakturace
- kontrola ekonomiky přidělené stavební zakázky

Požadujeme:
- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání stavebního směru v oboru pozemních staveb
- základní znalost problematiky výstavby
- uživatelská znalost práce s PC
- řidičský průkaz skupiny B
- samostatnost, zodpovědnost, iniciativu, loajalitu, flexibilitu
- snahu a chuť zapracovat se do nabízené pozice
- bydliště v regionu Jablonec n.N. / Liberec výhodou

Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní a zavedené firmě
- atraktivní finanční ohodnocení na základě dosažených výsledků
- profesní růst
- práci v zajímavém prostředí a mladém kolektivu
- možnost dalšího vzdělávání
- důkladné zapracování po boku zkušeného přípraváře
- nástupní mzda od 23 000,-Kč
- nástup možný ihned nebo dle dohody
V případě zájmu o pracovní místo zasílejte své životopisy na e-mail: info@termil.cz.
Volné místo přípravář staveb pro lokalitu Jablonec nad Nisou.