STAVEBNÍ DOZOR, STAVBYVEDOUCÍ V ZAHRANIČÍ

  • Písek

Pracovní místo ( STAVEBNÍ DOZOR, STAVBYVEDOUCÍ V ZAHRANIČÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
-technické řízení stavby, dohled nad dodržováním technologických postupů a BOZP na stavbách, případné zajišťováni potřebného materiálu, služeb a strojů.
-řízení subdodávek, kontrola připravenosti staveb pro navazující dodavatele.
-kontrola, sounáležitost a aktivní přístup k dodržování harmonogramu prací.
-aktivní účast na kontrolních dnech.
-kontrola a zajištění úkolů vyplývající z kontrolních dnů
Pracovní doba: krátký/dlouhý týden
Požadujeme:
-znalost stavebních norem a zákonů
-praxe s vedením staveb a lidi
-řidičský průkaz typu B
-znalost minimálně anglického jazyka - francouzský jazyk velikou výhodou!
-min. 5 let praxe a znalost práce na stavbách, čtení z výkresové a stavební dokumentace
-pobyt v zahraničí v rámci montáží
-pobyt v zahraničí - cesty do Francie na turnusy cca. 4 týdny v zahraničí a týden doma.
Osobnostní předpoklady:
-samostatnost, aktivní přístup k řešení problémů
-komunikativnost a flexibilita
-schopnost samostatně pracovat,
-asertivní jednání
-spolehlivost, odpovědnost za svoji práce,
-schopnost týmové práce,
-znalost práce na PC - Office, zejména Exel a komunikační aplikace - Viber, Skype
Nabízíme:
-notebook
-telefon i k osobnímu použití
-osobní automobil i k soukromému použití
-prémie za plnění harmonogramu a včasné předání zakázky
-ubytování zajištěné firmou
Volné místo stavební dozor, stavbyvedoucí v zahraničí pro lokalitu Písek.