obchodní referent/ka - nákupčí

  • Kroměříž

Pracovní místo ( obchodní referent/ka - nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- jednání s obchodními partnery, přijímání objednávek, zadávání výroby, zodpovědnost za kontrolu kvality výrobků, příprava fotodokumentace a propagačních materiálů, spolupráce na nových zajímavých projektech pro významné společnosti
- SŠ vzdělání, zkušenosti na podobné pozici výhodou, ŘP sk. B, znalost práce ve Wordu, Excelu, Outlooku, Photoshopu, reprezentace společnosti, chuť a ochota pracovat, energie a obchodního ducha, znalost anglického (případně německého) jazyka výhodou
- nabízíme - PD Po-Pá 7:00 - 16:00 hod., samostatnost a možnost rozvoje, nadprůměrné mzdové ohodnocení HM 25 000 - 40 000 Kč + odměny, férové jednání, možnost nástupu ihned
- kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:30 hod., 724 350 956), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: prace@horma.cz
Volné místo obchodní referent/ka - nákupčí pro lokalitu Kroměříž.