Ostatní uklízeči a pomocníci

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Ostatní uklízeči a pomocníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Masarykova č.p. 119/208, Klíše, Ústí nad Labem.
Náplň práce: úklid ubytovacích prostor a ordinací, kanceláří, 2x denně úklid všech schodišť v domě, úklid velkých ploch v ubytovně - 5 pater, mytí oken, praní povlečení, uklid ubytovacích prostor po odjezdu studentů v pátek večer - výměna lůžkovin. Odklizení sněhu na parkovišti a na chodníku před domem. Úklid odpadků. Velké plochy, to znamená, že dům má 3 patra a každé patro má rozlohu kolem 100 m2. Úklid v kancelářích a ordinacích je třeba provádět mimo jejich pracovní dobu, která je zpravidla od 8:00 do 18:00. Jedná se o práci uklízeče a pomocníka
Pracovní doba 4 hod ráno, 4 hod. večer, práce v brzkých ranních hodinách před provozní dobou ordinací a kanceláří, práce i o víkendech. Pracovní doba od 07:00 do 11:00, od 17:00 do 21:00 hod.
Požadujeme: základní vzdělání, výpis z rejstříku trestů, pracovitost, loajalitu, pečlivost, ochotu.
Nabízíme: mzdu 15 000,- Kč.
Telefonicky si sjednat osobní schůzku.
Volné místo ostatní uklízeči a pomocníci pro lokalitu Ústí nad Labem.